top of page

Gdzie nas znajdziesz?

Oferujemy wysoki standard i bezpieczeństwo, posiadamy dotacje z UE i gmin. Oferujemy ponadprzeciętne standardy wypracowane w kilku placówkach i z sukcesem indywidualnie adaptowane do potrzeb lokalnej społeczności danego miasta.  Otwieramy placówki tzw. 2w1 - co oznacza, że mamy połączone zawsze żłobki z przedszkolem, aby nie było dodatkowego stresu rodzica i dziecka przy adaptacji do nowego miejsca. Wiemy jak bywa to trudne! Nie mamy ukrytych opłat, którymi obciążamy rodziców w trakcie roku! W naszych placówkach jesteśmy offline, czyli bez mediów nowoczesnych. 

POZNAŃ

ikona z dzieckiem i jabłkiem
awatary
dzieci i rodzice razem

WRZEŚNIA

Budynek we Wrześni
Logo Akademia Reissa
Logo Ministerstwa
ikona z zabawką

Żłobki

Przedszkola

Zaskoczyć Cię może tylko ilość zajęć dodatkowych w cenie oraz przytulna atmosfera w połączeniu z profesjonalną kadrą!

Żłobek Poznań - pionierzy.
My stawiamy na poznawanie wszystkiego co nowe. Pod okiem profesjonalnej kadry wychowawczej stawiamy pierwsze kroki, uczymy się "nocnikować", a do tego jesteśmy dumni w kończenia z pieluchami. Pioniersko patrzymy i zdobywamy nowe umiejętności od siusiania i kupkanie na nocnik, po pierwsze wyrazy i motorykę dużą i małą 

Przedszkole Poznań
- odkrywcy codzienności.

Naszym wyróżnikiem jest wyjątkowa rodzinna atmosfera w której edukacja i poznawanie świata to podstawa. Łączymy zabawę z wszechstronnym rozwojem dzieci, a współpraca na płaszczyźnie dziecko- przedszkole-rodzic jest naszym priorytetem.

Pierwsza sportowa placówka, gdzie jest zadaszona sala gimnastyczna, sale z drabinkami, własny plac zabaw z atrakcjami. ... i najważniejsze przede wszystkim zgrany zespół, który "przenosi z rodzicami góry"

Żłobek. Września - sportowcy.
U nas znajdziesz największą ilość m2 przypadającej na jedno dziecko (tu dzieci chorują najmniej). Małe grupy do 18 osób, Szeroką gamę zajęć sportowych w cenie podstawowej. Dofinansowanie pozwala być nam dostępnymi na każdą kieszeń, za to dajemy pełen profesjonalizm prywatnego żłobka

Przedszkole. Września  - sportowcy.
Zajęcia sportowe to chleb powszedni w tym dogoterapia, oraz motoryka duża i mała połączona z sensoryką. Pierwszą naszą placówką w 2006 roku było przedszkole - umiemy w przedszkola! Bliska współpraca z Akademią Reissa - pozwoli wyłowic talenty sportowe!

Nekla

Pierwszy żłobek za 0 PLN - tak dobrze przeczytałeś - zero złotych! Czy widziałeś gdzieś w okolicy żłobek dla dzieci o charakterze multi - kulti? Wyjątkowe miejsce gdzie dzieci już od żłobka osłuchują się z innymi językami aby móc w przyszłości radzić sobie "bez granic" językowych. 

ikona z globem
ikona z zabawką

Żłobek. Nekla podróżnicy.
Od podróżowania palcem po mapie, po osłuchanie się językowe to start w dorosłość bez granic. Piękna okolica i zielony ogród czeka na Państwa pociechy. Zapraszamy do zapierających dech w piersiach pomieszczeń, przestronnych i wysokich aby spędzone u nas godziny były przyjemnością, a zarazem efektywną nauką pozwczo-opiekuńczą. 

bottom of page